Par mani

    Jau 8 gadus esmu profesionāli pievērsusies vizuālās komunikācijas sfērai. Lai gan lielākā daļa mani pazīst (pēc LNT raidījuma Mājokļa Jautājums) kā interjera dizaineri, es tomēr sevi tik mazos rāmjos nevaru ievietot.
    Jā, pēc izglītības esmu profesionāla interjera projektētāja. Pēc aicinājuma – vizuālās uztveres pētnieks un veidotājs. Vide, stils, mode, apģērbs, kosmētika, kustīga un statiska bilde, krāsu un formu ietekme, vizuālais apmāns… tās ir tikai dažas manu interešu sfēras.
    Jāpiemin, ka mana darbība neaprobežojas ar “man interesē un patīk”. Veidoju interjerus, piedalos kinofilmu un teātra izrāžu noformēšanā (kā scenogrāfs), apgleznoju sienas, piedalos fotosesijās kā stilists un make-up mākslinieks. Šobrīd apgūstu drēbnieka-modelētāja profesiju. Pilnu manas profesionālās darbības sarakstu Jūs varat atrast sadaļā CV.
    Bet  lai izprastu vizuālās komunikācijas valodu, līdztekus teorētiskām zināšanām ir nepieciešama pamatīga prakse un eksperimenti. Lai nesajauktu eksperimentus ar profesionālo darbību, savu brīvo laiku veltu pētniecībai. Bieži mani var sastapt ar fotokameru rokās, piefiksējot interesantas detaļas vai negaidītus krāsu risinājumus.
    Daudz laika veltu meklējumiem. Krāsu salikumi, jaunas formas, materiālu apraksti… Tātad gan iedvesmojoša, gan praktiska informācija.

Pats svarīgākais ir cilvēks… Un kā cilvēks cilvēkam gribu jums visiem novēlēt dzīvesprieku, harmoniju un mērķu piepildījumu.

Būšu priecīga, ja ar savām zināšanām un prasmēm varu jums palīdzēt kādu no mērķiem piepildīt.